Mayya Tulchinskaya

Якщо людина каже, що вона “внє палітікі” – сто пудов голосувала за якесь лайно.
В Америці, якщо людина каже, що вона “внє палітікі” – 100% воно трампіст. От 100%, до ворожки не ходи.
В Британії усі ці внєпалітікі як один голосували за Брекзіт.

За порєбриком он ціла країна внє палітікі. Не приходячи до тями, голосує за те саме. 20 років поспіль. Їхнє волевиявлення там вже – до дупи карі очі, але вони ще за це і голосують. Бо вони ж внєпалітікі, чого ще від внєпалітіків чекати?

В усіх усюдах ці внєпалітікі із натхненим завзяттям творять херню непереборної сили. Раз на чотири чи п’ять років раптом виходять зі своєї внєпалітічної летаргії, всмоктують цистерну брехні з телевізора і голосують так, як їм набрехали. Наступного дня знову згадують, що вони внєпалітікі і чого вони там своїм вибором накоїли – це їх не бембає. Це нехай інші розбираються, ті, хто не внєпалітікі.

Ну, і чому ми мали стати виключенням? Ми теж велика країна, в нас своїх внєпалітіків – хоч греблю гати. І усі наші внєпалітікі голосували самі розумієте, за кого. Чи не голосували взагалі, що в нашому випадку було те ж саме, тіки у профіль. Тепер вони повсідалися на попі ровно і їм ніде не тисне, вони ж внєпалітікі.

Серед внєпалітіків іноді трапляються і непогані ніби люди. Але шкоди від них виходить більше, ніж від тих поганців, яких вони приводять до влади.