Taras Chornovil

Дуже коротко про події під Радою. Землею там і не пахло. У політологічному сленгу є фраза: КАНАЛІЗУВАТИ ПРОТЕСТ. Саме це сьогодні й відбувалося біля Верховної Ради. Партнери Авакова з Нацкорпусу й Нацдружин, які до ринку землі, як я до оперного співу, билися з підлеглими Авакова, які до правопорядку, як Зеленський до інтелектуальної еліти. І це вже не вперше: коли виникають дуже серйозні питання щодо колаборантської і капітулянтської політики влади, нас починають відводити вбік. Коли починалися перші акції “Стоп капітуляції”, партнери Авакова раптом згадували про землю.

Зараз гучною акцією відвертають увагу від тих зрадницьких дій, які одна за одною вилазять після саміту в Парижі. А для обережних громадян вбивають в голови думку: протест це небезпечно. І не лише через міліцію, але й тому, що поряд з вами неодмінно виявляться провокатори…

Тому не зачаровуйтеся. Це ще не початок Майдану. Це дуже активні дії, спрямовані на те, щоб справжнього Майдану не відбулося. Те саме робив Кучма з міністром Кравченком у 2001-му. Цим займався Янукович із своїм Захарченком у 2013-му, Цим займається Аваков із його Зеленським.