Бейонсе, Емінем,The Weekend: в Каліфорнії стартував найбільший музичний фестиваль Coachella

У Каліфорнії проходить музичний фестиваль Coachella – один з найбільших фестивалів Америки, на який зазвичай приїжджають зірки першої величини.

Бейонсе

Щорічно фестиваль музики і мистецтва Coachella, що проходить в місті Індіо (штат Каліфорнія), відвідують тисячі людей, серед яких раз у раз зустрічаються знаменитості.

Eminem SkylarGrey Coachella2018

Цей рік не став винятком: кожен день в мережі з’являються десятки свіжих знімків зірок, але і самі вони з радістю публікують в Instagram фотозвіти з заходу.

Ельза Хоск

REUTERS

Цього року в лайнапі заявлені, крім інших, репери Емінем і The Weeknd.

REUTERS

А також американська суперзірка Бейонсе: минулого року вона не стала давати концерт на фестивалі через вагітність, за що її засудили шанувальники.

Перед глядачами “Коачелла” виступили репер Snoop Dogg, поруч з яким був музикант Jamiroquai. The Weekend вразив шанувальників емоційним виконанням пісні Call Out My Name. Відео швидко розійшлося по Мережі.

REUTERS

Зірками фестивалю також стали Рита Ора і Кендрік Ламар. Найяскравіші фото першого дня фестивалю Coachella-2018 в нашій галереї. Свято музики і мистецтва в Каліфорнії ось уже 19 років збирає тисячі гостей, серед яких чимало знаменитостей.

Coachella – це можливість не тільки зануритися в світ музики і веселощів, але і підібрати незвичайні і яскраві модні образи.