Хакери видалили з YouTube кліп Despacito, що встановив рекорд і зібрав 5 мільярдів переглядів

Хакери замінили кліп своїм роликом / скріншот ВВС

Кілька днів тому кліп на пісню «Despacito» побив власний рекорд і став першим відео, що набрав п’ять мільярдів переглядів на YouTube.
Про це повідомляє ВВС.

Хакери підмінили найпопулярніший в історії YouTube кліп на ролик, на якому зображені невідомі у масках зі зброєю в руках. В описі відео було написано «Звільніть Палестину». Після хакерської атаки кліп «Despacito», що мав більше п’яти мільярдів переглядів на YouTube, видалили.

6 квітня кліп на пісню «Despacito» пуерторіканських виконавців Луїса Фонси і Дедді Янкі побив власний рекорд і став першим відео, що набрали п’ять мільярдів переглядів на YouTube.
Ролик був опублікований на відеохостингу в січні 2017 року. За минулий рік він побив два рекорди ютьюба, вперше зібравши три, а через кілька місяців і чотири мільярда переглядів.

«Ми увійшли в історію, набравши чотири мільярди переглядів, але замість того, щоб святкувати, ми зосередилися на відновлення місця, де все починалося», — написав він, маючи на увазі постраждалий від урагану острів Пуерто-Ріко, де знімався кліп на цю пісню.

Також він закликав шанувальників надати допомогу постраждалим жителям Пуерто-Ріко.