З приводу харчування у фастфудах завжди була боротьба “за перекус” і “ні, у жодному разі!”

Британський блогер харчувався тиждень їжею з Макдональдсу і схуд!!!!

Блогер Майк Джівонс недавно вирішив провести експеримент із їжею. 33-річний блогер відомий своїми експериментами з режимом харчування і неодноразово він демонстрував передплатникам результати “особливих” тижневих дієт. Він встиг спробувати жити, харчуючись тиждень тільки яйцями, грейпфрутами, дитячим харчуванням або консервами. У пошуках нової ідеї блогер ознайомився з цікавим фільмом “Подвійна порція”, в якому режисер харчувався в Макдоналдсі цілий місяць і набрав чимало кілограмів. Ютуберу сподобалася ця ідея і він вирішив зняти свій експеримент. Однак Майк поступив розумніше: він вирішив поєднати продукти швидкого харчування зі своїм режимом, записуючи калорії і ведучи щоденник.

Майк зазначив, що раніше вони з дружиною любили харчуватися в подібних закладах, так що такий челендж припав йому до душі. На вечерю він традиційно їв великий бургер, до якого дуже пристрастився. Починаючи з третього дня у хлопця почав боліти шлунок від жирної їжі і коліки. Крім того, він сказав, що став з пристрастю дивитися на здорову їжу, яку весь цей час їла його дружина. Дивно, але після закінчення тижневого експерименту Майк не тільки погладшав, але і скинув 2 кілограми.

До свого експерименту він отримав безліч кумедних і позитивних відгуків від його передплатників, які є шанувальниками “швидкої” їжі. Але за словами блогера, він ще довго не зможе дивитися на бургери.