Господиня квартири показала, як відома б’юті-блогерша зіпсувала винаймане житло.

Кайла Дженкінс

Кайлу Дженкінс багато шанувальників називають королевою гламуру в Інтернеті. Не дивно – дівчина завжди добре виглядає на своїх роликах і розповідає про те, як мати таку приголомшливу зовнішність. Про те, що Кайла є зразком порядності думала і Паулі Хопвуд – власниця квартири, яка зважилася здати житло Блогерші.

Після того, як закінчився термін оренди і Кайла з’їхала зі знімних апартаментів, жінка вирушила прибрати квартиру. Але як тільки господиня повернула ключ у замку і відкрила двері, вона була шокована побаченим. Паулу “зустріли” розкидані матраци і ковдри, покриті косметичними засобами. За словами Хопвуд, було таке відчуття, що блогерша просто витиралася про них, намагаючись позбутися від косметики. На шторах були сліди сечі домашніх тварин, а на підлозі – величезна кількість собачих екскрементів. Сяк-так відійшовши від шоку, Паула думала, що її вже нічого не вразить. Але вона виглянула на задній двір.

 

Там господиню чекали мішки зі сміттям, які “королева гламуру” не спромоглася вчасно виставити, щоб їх забрав сміттєвоз.

“Як тільки я зайшла в свою квартиру і побачила, що з нею сталося – у мене просто не вистачило слів. Ця дівчина вбила моє житло. Але ж вона заробляла непогані гроші, знімаючи свої відео прямо на моєму дивані!”

 

Паулі довелося довгий час очищати квартиру перед тим, як туди заїдуть наступні квартиронаймачі. Хопвуд збирається “вибити” з блогерши щонайменше 1000 фунтів за те, що їй довелося відновлювати квартиру. Але як тільки господиня зв’язалася з менеджером Кайли, перед нею лише вибачилися, зазначивши, що грошей Хопвуд отримати не вдасться: у Кайли проблеми з фінансами через депресію.