У чотири рази більше Титаніка: Лайнер-гігант йде в плавання. Корабель вміщує майже 7 тис. пасажирів і більше 2 тис. персоналу

‘Harmony of the Seas’. EPA-EFE/EDDY LEMAISTRE

У порту Малага представили найбільший в світі круїзний лайнер «Симфонія морів» (Symphony of the Seas). Він офіційно переданий французькими верфями компанії Royal Caribbean. Про це повідомляє газета El Pais.

За місткістю «Симфонія морів» б’є рекорд свого попередника – «Гармонії морів»: лайнер становить 362 метра в довжину і 72,5 метра у висоту. Будівництво судна зайняло три роки, вартість проекту склала $ 1,3 млрд. У розпорядженні пасажирів 18 повнорозмірних палуб, 2775 кают різного класу і 20 різноманітних ресторанів і кафе.

На борту судна будуть працювати театр на 1380 осіб, казино, аквапарк, 19 басейнів, симулятор серфінгу, льодовий каток, кінотеатр, танцпол, міні-гольф, біонічний бар з роботами-офіціантами і багато іншого. Одночасно на борту лайнера можуть перебувати більше 8 тис. чоловік.

HM, Harmony of the Seas, Aqua Theater show, “A Fine Line”, view from above, performers on stage, audience, movie screens on sides, wake of ship in back, night shot, crown and anchor logo in rigging above,

Перший круїз запланований на 7 квітня – 6,360 пасажирів відправляться в Середземне море. До жовтня новий лайнер буде здійснювати подорожі тривалістю в один тиждень із заходами в порти Пальми, Провансу, Флоренцію, Пізу, Рим і Неаполь.

В кінці осені лайнер повернеться в Іспанію. Symphony of the Seas ходитиме в круїзи по Середземному морю тільки влітку 2018 року, а починаючи з осені перейде на Кариби.