Видані громадянам України паспорти країни-агресора РФ будуть визнані незаконними, – Гройсман порівняв їх з німецькими аусвайсами.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, що сьогодні уряд збирається ухвалити рішення про визнання всіх паспортів інших держав, виданих на території України, незаконними.

Про це прем’єр-міністр повідомив на засіданні уряду, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
Гройсман зазначив, що ці паспорти є фейковими.

Відео: 112 Україна
“Ми ніколи не визнаємо і не будемо визнавати будь-яке громадянство, яке видає країна-агресор. Це, знаєте, як нацистська Німеччина видавала аусвайс для тих чи інших людей. У нас є наш паспорт, український, яким ми пишаємося, який є символом свободи і демократії. Тому сьогодні ми ухвалимо рішення уряду України про те, щоб визнати всі паспорти, які будуть видані громадянам України на нашій території, суверенної Української держави, беззаперечним порушенням будь-яких міжнародних норм і прав. Ці паспорти будуть визнані незаконними”, – сказав Гройсман.
Гройсман зазначив, що такі паспорти будуть незаконними під час перетину українського кордону і на території держави.
Крім того, він додав, що за результатами цього рішення уряд звернеться до європейських партнерів, щоб інші країни ухвалили такі ж рішення.