Кінець війни: Південна і Північна Кореї підпишуть мирний договір

З моменту закінчення війни в 1953 році вперше глава комуністичної Півночі особисто прибув до Південної Кореї.
Північна і Південна Корея підпишуть мирний договір про формальне припинення корейської війни в цьому році. Про це повідомляє CNN. Договір повинен буде покласти формальне закінчення війні, що розділила півострів в 1953 році. Лідер КНДР і президент Південної Кореї підписали декларацію, в якій оголосили про початок ери світу і денуклеаризації.
«Обидва лідери урочисто заявляють… що на Корейському півострові більше не буде війни, і почалася нова епоха миру», – йдеться в заяві.

Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який перейшов через військово-демаркаційну лінію на територію Південної Кореї в прикордонному пункті Пханмунджом. Як повідомляв УНІАН, лідер КНДР Кім Чен Ин і президент Південної Кореї Мун Чже Ін провели історичну зустріч у південній частині демілітаризованої зони, що розділяє дві країни. Зустріч стала кульмінацією процесу поступового потепління відносин між Сеулом і Пхеньяном, розпочатого кілька місяців тому. Передбачається, що вона підготує ґрунт для майбутніх переговорів між США і КНДР.