Історія трапилася наступна.

У суботу 4.05, купила в австрійському мережевому супермаркеті Spar два стейка, що йшли під акцію. Вартість за обидва була 20 євро.
Ось такі:

Вакуумна упаковка, термін придатності зазначений до 07.05


Увечері 5.05 вирішили ми ці стейки приготувати, але не тут то сталося. Відкрили упаковку, сморід на всю кухню страшенний. Швидше за все, були порушені умови зберігання або сама упаковка.

Нічого розумнішого не придумала, як запостити фото в історіях Інстаграм, супроводивши трошки нецензурною лайкою і зазначивши офіційний акаунт Spar.

Відповідь прийшла несподівано негадано, всього через пару годин.

Тут вони почали вибачатися, просять подробиці на мило скинути, гарного тижня бажають.

На наступний день, 7.05 приходить лист представника Spar. Так мовляв і так, нам дуже шкода, дайте свою адресу, ми вам подарункову карту надішлемо.

Адресу я скинула, відповіді більше не було. А 07.05, поки я була на роботі, листоноша доставив посилку додому)

Всередині знаходилися три упаковки чаю, кіло кави в зернах і карта на 15 євро. У сумі витрати на стейк покриваються, навіть трохи більше вийшло. Дуже задоволена сервісом. Від дня батхерта в ІНСТА до отримання посилки пройшло менше 4 днів.

До слова, чоловік-австрієць не вірив, що вони мені взагалі дадуть якусь відповідь, дуже здивувався, коли прийшла посилка. Не знаю, нормальне і повсякденнє це явище чи ні, але мене дуже підбадьорило)