Де Хеа, Бекхем, Гіггз, Скоулз, Кін – стільки чудових прикладів, яким повинен бути футболіст «Манчестер Юнайтед», але в академії клубу проте висить фотографія чужої зірки.

Днями в The Times вийшов великий текст про життя академії «МЮ», і серед іншого там розповідається про фотографії Ліонеля Мессі, який чистить бутси від землі і трави.

Це фото зроблена в листопаді 2014 року – після матчу збірної Аргентини проти Хорватії (2: 1) на лондонському стадіоні «Аптон Парк», де раніше грав «Вест Хем».

Послання очевидне: навіть найбільші зірки не забувають, що взагалі-то вони на землі і треба залишатися смиренними і скромними!

Мессі виклав фото на своїй сторінці у фейсбук із згадкою бренду adidas, так що є всі підстави вважати її рекламною. Але в «Юнайтед» це фото використовують для виховання молоді.

«У футбольному плані ми прищеплюємо атакуючий стиль, але важливі і людські якості. Ми хочемо, щоб наші гравці були чесними, скромними і працьовитими, щоб вони поважали інших, – сказав Джон Муртаф, який відповідає за розвиток молодих гравців. – Ми хочемо, щоб всі наші вихованці розуміли, що бути гравцем «Манчестер Юнайтед» – велика відповідальність ».