Це бл@ть просто канонічна новина.

Ви відчуйте. Швейцарія. Чувак подав до суду на сусіда. Через півня. Сидить і рахує  скільки разів на годину кричить петушара. 14,5 рази. З половиною нахуй!

У Швейцарії півня засудили за надто гучні крики

Житель цюрихської громади звернувся в суд на сусіда. Його півень кричить занадто голосно і часто і заважає людям відпочивати.

Позивач веде статистику: півень кричить в середньому 14,5 рази в годину, іноді – до 44 разів на годину. Чоловік використовував додаток на своєму смартфоні, щоб заміряти рівень шуму. На відстані 15 метрів від кричущої птиці він становить 84 децибели.

Для порівняння: 80 дБ – рівень шуму при крику або їзді на мотоциклі з глушником, 90 дБ – при русі вантажного залізничного вагона.

На подвір’ї домогосподарства, крім півня, живе також десять курей. Дозволяється утримання тварин законом.

Розглянувши справу, суд кантону Цюріха прийшов до висновку, що скарги сусідів на шум обгрунтовані, і постановив: півень повинен кричати за розкладом, відповідно до плану: починати не раніше 8 годин – по буднях і не раніше 9 годин – у вихідні дні, закінчувати не пізніше 22.00.

В інший час птах повинен знаходитися в затемненому курнику. Стежити за дотриманням цієї вимоги доведеться власникові півня. Йому ж належить подбати про звукоізоляцію курника, повідомляє 20min.ch.