“БУМЕРАНГ ЖЛОБСТВА ПОВЕРНУВСЯ”, АБО НАД КИМ ТЕПЕР ГЛУЗУВАТИМЕ “95 КВАРТАЛ”

У мережі активно обговорюють стиль vs манеру поведінки нової першої леді України Олени Зеленської

Лунає багато дорікань, жартів, а подекуди, як це не прикро, відвертих глузувань

Чому і як так сталося, що в Україні стало модним трендом – глузувати над політиками та публічними особистостями? І мова не про справедливу критику, яка є необхідною і корисною, адже є певною мірою запобіжником і допомагає громадськості контролювати очільників держави, а саме про глузування, висміювання фізичних вад, особливостей дикції, чи то пак зовнішності людини. То звідки ж з’явився цей несмак у почутті гумору українців, популяризація низькопробних жартів?

Саме на цю проблему в українському суспільстві звернули увагу журналісти і спробували розібратися в її витоках.

“Люди, які заробляли роками, висміюючи особливості дикції однієї людини, фізичні вади іншої, сексуальну орієнтацію третьої, етнічне походження четвертої і так далі заслужили, щоб бумеранг жлобства повернувся і вдарив по фізіономії колишньої авторки популярної програми”, – пише на своїй сторінці у Facebook Вахтанг Кіпіані.

“Перша леді слухає відповіді на запитання і виступ президента України. Емпатично і зацікавлено. Хто в білих пальто, не переймайтеся. Поки вона не стала публічною, ми її не чіпали. 95 квартал заклав дуже правильні традиції по відношенню до політиків, президентів і перших ледь – не щадити нікого. Бо, вибираючи всі принади влади, вони вибирають і всі незручності” – продовжила думку колеги журналістка, міжнародний медіа-тренер, письменниця, відома одеська блогерка Зоя Казанжи.