США вивчають питання санкцій проти потенційних підрядників будівництва “Північного потоку-2”
Будівництво газопроводу “Північний потік-2” має розпочатися в 2018 році і завершитися до кінця 2019 року.

Ілюстрація / REUTERS

На зустрічі з заступником державного Секретаря США з питань Європи Аароном Мітчеллом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков порушив питання про неприпустимість будівництва «Газпромом» другої нитки газопроводу «Північний Потік».
Як повідомляє нардеп, член колегії МВС України Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook, Аваков закликав США вести санкції проти компаній – потенційних підрядників для будівництва 2-ої черги газопроводу «Північний Потік». «Це питання зараз знаходиться на вивченні в уряді США», – повідомив Геращенко.

Проектом «Північний потік-2» передбачено будівництво та робота двох гілок газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

Новий трубопровід планується побудувати поряд з вже існуючим «Північним потоком-1». Будівництво газопроводу повинно початися в 2018 році і завершитися до кінця 2019 року. Протяжність трубопроводу складе 1220 кілометрів, він повинен з’єднати російську Усть-Лугу і німецький Грайфсвальд. Україна виступає проти будівництва «Північного потоку-2».