14 березня Саші Грей виповнилося 31 рік.
Саша Грей прославилася як актриса фільмів для дорослих. Однак сьогодні Саша – відомий ді-джей. Справжнє ім’я знаменитості – Марина Енн Хенціс. Вона стала зіркою порно у 18 та пропрацювала в індустрії 5 років.

Фото з нету

Зараз Саша Грей продовжує свій творчий шлях як модель, кіноактриса і професійний діджей.
Сьогодні Саша – відомий ді-джей. Справжнє ім’я знаменитості – Марина Енн Хенціс. Вона стала зіркою порно у 18 та пропрацювала в індустрії 5 років.

У Саші Грей 19 нагород за кращі ролі у порнострічках. З 2011 року знаменитість перестала зніматися у фільмах для дорослих. Саша зіграла у кількох драматичних картинах, а також знялася в кліпі Емінема на трек «“>Space Bound».

Крім того, зірка випустила власну колекцію одягу під назвою «Love». Колишня порноактриса написала кілька книг, серед яких еротичний роман. Саша колекціонує вінілові платівки – їх у зірки кілька тисяч. Також вона має активну громадянську позицію, і навіть підтримувала Майдан в Україні.

Народилася вона у місті Сакраменто, штат Каліфорнія. Там вона закінчила середню школу і вступила до коледжу за скороченою програмою навчання. У коледжі Марина Хенціс відвідувала курси кінематографа, танцю та акторської майстерності. Паралельно з навчанням дівчинка підробляла в закусочній. Саме там вона заробила $7 тисяч і в 2006 році, коли їй виповнилося 18 років, поїхала в Лос-Анджелес із наміром зробити кар’єру в жанрі фільмів для дорослих.

Спочатку Хенціс знімалася під псевдонімом Анна Каріна, взятим на честь зірки кіно французької нової хвилі, а пізніше взяла ім’я Саші Грей. Псевдонім Саша Грей – не просто набір літер. Ім’я Саша – в честь Саші Конецко, вокаліста групи KMFDM, а прізвище Грей – на честь шкали сексуальної орієнтації.

За два з половиною місяці після свого 18-річчя Саша Грей знялася в 33 фільмах adult-індустрії, а до грудня 2010 року їх кількість перевищила три сотні. В одному з інтерв’ю в той період Саша Грей зізналася, що в її житті було лише шість чоловіків, тоді як у фільмах вона мала контакт з десятками партнерів.

Саша Грей відома ще й тим, що не соромилася давати гучні інтерв’ю, розповідаючи про складну долю актрис фільмів для дорослих. Грей активно пояснювала публіці, у чому високий сенс її діяльності.

Також варто відзначити, що Саша Грей знялася в одному серіалі й кількох незалежних фільмах, побувала учасницею індастріал-рок-групи aTelecine, випустила книгу власних фотографій і написала еротичний роман “Суспільство Джульєтт”.

Зараз Саша Грей продовжує свій творчий шлях як модель, кіноактриса і професійний діджей. І діджейство є основним її заняттям після того, як вона перестала зніматися у фільмах для дорослих.

В якості діджея Саша Грей відвідувала й Україну. У 2013 році вона відіграла концерт в одеському клубі-ресторані Ministerium Dogma Club. У мріях колишньої порнозірки – грати власну музику.

Instagram