Google тестує нову соцмережу для людей зі спільними інтересами

Ілюстрація / REUTERS

Вказавши в Shoelace свої хобі, користувачі зможуть знаходити тематичні заходи та зустрічі поблизу, а також створювати власні івенти.

Компанія Google почала тестування нової соціальної мережі – Shoelace (Шнурки), в якій можна буде знаходити користувачів зі спільними інтересами.

Про це повідомляє “Українська правда“.

“Shoelace – це мобільний додаток, яке допомагає знаходити людей зі спільними інтересами за особисті дії. Це підійде тим, хто недавно переїхав, або тим, хто хоче зустрітися з іншими людьми, які живуть поруч”, – йдеться в повідомленні.

Вказавши в Shoelace свої хобі або улюблені розваги, користувачі зможуть знаходити тематичні заходи та зустрічі поблизу, а також створювати власні івенти.

В загальному чаті можна обговорити подію з іншими його учасниками. Крім цього, в програмі є можливість запрошувати на зустрічі інших людей, навіть якщо вони не користуються цією соцмережею.

Програма доступна на платформах Android і iOS.

Зараз Shoelace тестуються в Нью-Йорку, але її планують запустити по всьому світу.

“Хоча наша мета полягає в тому, щоб запустити Shoelace по всьому світу, ми вирішили зосередити наші зусилля на Нью-Йорку. Це допоможе нам визначити, що працює, а що не працює, щоб зробити програму доступною для більшої кількості людей”, – йдеться в повідомленні.