«Перший президент – Кучма»: помічниця «слуги народу» Тищенка дала інтерв’ю

22-річна помічниця нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка Мар’яна Михолап не знає, хто був першим президентом України і скільки депутатів зараз у Парламенті.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Обозревателю”.

Мар’яна Михолап

Про себе Михолап розповіла, що закінчила Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана з червоним дипломом за фахом – економічна кібернетика. Політикою цікавилася ще зі школи – була президентом гімназії, входила до Печерської районної ради лідерів. Пізніше почала брати участь у моделі ООН – імітація роботи Організації Об’єднаних Націй.

Зараз робота Михолап полягає у створенні контенту, фото й відео. Також вона спілкується зі ЗМІ як прес-секретар.

На запитання, хто був першим президентом України, Михолап не змогла дати однозначної відповіді: “Кучма. Ні, ні, ні… Зараз, його Леонід звали. Я точно пам’ятаю, дайте секунду. Кучма був дуже довго…”

На запитання про кількість депутатів у Парламенті відповіла: “Я знаю, що скоротили, зараз 300… Від “Слуги народу” зайшло 242 депутати”. Але журналіст її виправив, що від “Слуги народу” – 254 депутати.

При цьому Мар’яна Михолап правильно відповіла на запитання про форму правління в Україні: “Парламентсько-президентська республіка”.