Emirates запускає домашню реєстрацію багажу

Сервіс доступний для пасажирів, всіх класів \ avia-mir.ru

Представник авіакомпанії сам приїде до мандрівника додому, або в готель, зареєструє і забере валізи. Однак, поки така послуга доступна лише на рейсах з Дубаю.

Сервіс доступний в будь-якій локації Дубая для пасажирів усіх класів. Це означаети, що тепер більше не потрібно тягнути важкі валізи в аеропорт, оскільки агент авіакомпанії приїжджає додому, в готель або офіс, зважує та маркує багаж, передає arabianbusiness.com.
Після цього він забирає валізи і видає пасажиру посадковий талон. Багаж мандрівника доставлять прямо до рейсу, а пасажир зможе прибути в аеропорт без нічого і відправитися на паспортний контроль, минаючи стійку реєстрації. Вартість послуги – 350 дирхамів ($10) за 7 багажних місць, додаткова вартість кожного наступного місця – ще 35 дирхамів. Послугу можна забронювати на офіційному сайті авіакомпанії за 12 годин до вильоту.

31 грудня 2017 року набув чинності безвізовий режим між Україною та ОАЕ. Громадяни України можуть подорожувати в цю країну без віз строком до 30 днів з біометричними паспортами.

Авіакомпанія Emirates Airline, національний перевізник ОАЕ, запускає систему домашньої реєстрації багажу на рейси, які вирушають з Дубаю.