Щодо заяв деяких організацій з питання вільного ринку землі.

Партія «Демократична Сокира», на відміну від більшості українських політичних проектів, має незмінний ідеологічний базис і виступає з позиції правого лібералізму. Як наслідок, Партія системно і незворотньо підтримує введення прозорого ринку землі як неодмінної складової ліберальних реформ і розвитку України.

Ми категорично відмовляємось пов‘язувати питання про капітуляцію Української держави перед зовнішнім ворогом – Російською Федерацією – і питання розвитку української економіки через введення прозорого ринку обігу с/г земель. Навпаки, ми впевнені, що саме вільний ринок землі може радикально збільшити наповнення українського бюджету, наслідком чого стане зростання витрат на оборону, підвищить мотивованість українського населення у війні за свою землю і дозволить нам поглибити інтеграцію України у міжнародне середовище, віддаляючись від соціалістично-олігархічної Російської Федерації.

Партія «Демократична Сокира» з перших днів існування підтримує вільний ринок землі із інвестиціями іноземного капіталу (за виключенням інвестицій з країни-агресора). Ми просимо всіх учасників рухів спротиву капітуляції утриматись від дезінформації суспільства і маніпулювання у критично важливих для України питаннях.

Від імені Партії,
Юрій Гудименко