Доїхав до компа.
Тож про сьогоднішнє Віче:
1) Людей – море! На першому фото – вид на Майдан з місця, де я стояв.
2) Були всі. Бачив нашу першу політично постраждали від режиму зЕ – Дашу Коц. Були навіть Нацжони, Білецький (у телевізорі з Золотого), Самопоміч і Тягнибок. Про це – нижче.
3) Виступи мали різні люди – ідея одна у всіх: НІ КАПІТУЛЯЦІЇ!

 


Символом цього протесту оголошено жовтий скотч – впізнавальний знак наших військових на цій війні.
З цікавого: старенький дипломат (Володимир Андрійович Василенко, посилання на виступ https://www.facebook.com/petro.grom/videos/10157818503543729/) видав ціакве положення, що Мінські угоди юридично не вартісні, бо підписані під збройним примусом, що робить їх неістотними з моменту підписання.
4) Виступ Яни Зінкевич був ДО Самопомочі, Тягнибока, керівника Нацжон та Білецького – Яна попросила і наголосила на необхідності об’єднання усіх проукраїнських сил. Бо саме розбрат завжди був причиною наших поразок.
Це було правильно, бо навіть незважаючи на її прохання, виступи
– Самопомочі – супроводжувалися скандуваннями “Ганьба!”, люди добре пам’ятають і хто такий Садовий і їх підтримку зЕ
– Нацжони – “Ганьба!”
– Тягнибок – найбурхливіші вигуки “Ганьба!”
Я так розумію, принцип тримай друзів близько, а ворогів – ще ближче.
5) Виголошено комплекс вимог НІ КАПІТУЛЯЦІЇ

6) Добровольці та Азовці підтвердили волю до зайняття позицій у разі відведення ЗСУ
7) Ваву стільки разів згадали…. Мабуть, гикавка замучила бідного…
8) Дуже гарна була промова від Гудименка (Демсокира), наявність у команді гарних PR очевидна (посилання https://www.facebook.com/sokyra.party/photos/a.428941110904507/772934509838497/?type=3&theater)
9) Коли у самому кінці акції на Майдані перед вирушенням на Банкову співали Гімн – з’явився Порох. Співав Гімн з усіма і теж вирушив на Банкову. По дорозі його активно ненавиділи люди. Фото ненависті додаю, да їх і без мене повно в мережі. І хоч був від нього в 20 метрах, пробиватись до нього не став, бо натовп ненависників був ну дуже щільний
10) На Банкову йшли під пісні, там знову викликали Моніку з доміка, але вдома її не було. Звідти пішли під уряд та ВРУ. Нове гасло: “Путін – хуйло, Зеля – сцикло!”


Фото від дверей ОПУ та вид біля ВРУ згори з автотрибуни додаю.
11) Біля ВРУ ми дізналися про хворобливу фантазію Автобуса Богдана: воно проскавчало, що це все – проплачені порохоботи. Невідкладно було включено вимогу про його відставку до списку народних вимог.
12) Далі – через кабмін назад на Майдан. Мимоходом передали вітання Єрмакову, Пристайко та іншим.
13) На Майдані – фінальні промови, виконання Гімну. Вид з автотрибуни додаю.
Наступний захід – на Покрову, 14 жовтня. Сподіваюсь усіх побачити знов, і долучайтесь ті, хто не був.
P.S. А тепер коротко, але важливе: це не був протест-прохання, це були вимоги. Кількість ветеранів, волонтерів та пов’язаних людей – величезна. Вони не будуть просити. Вони вміють діяти та воювати. Вимоги цього протесту проігнорувати смертельно небезпечно. Бо не те що до Ростова, до Борисполя добігти не встигнеш.
Про проплаченість – знаєте, я не знаю, за які гроші можна купити ветерана без ніг, що прийшов на Майдан. Я не знаю, за які гроші можна купити вдів наших Воїнів. Яким продажним бидлом треба бути, щоб у це вірити…
P.P.S. Два фото не мої – чесно вкрав в Інеті (фото з Порохом та пуншем)
P.P.S. Дописую через 3 години. Емоції відійшли і я хочу додати: сцена та виступи на ній були, фактично, не потрібні. Віче було схоже на військові збори резервістів: хто є, скільки та в якому стані, чи готові і скільки ще можна забезпечити. Людям просто фактично треба було побачити, що “коробки тут, арта тут, ну піхота завжди готова, хто там ще підтягнеться?”. Чекають лише команди від командира – коли і куди.

Посилання тут