Втеча небезпечного злочинця з колонії на Житомирщині: з’явилися нові деталі історії (відео)

Злочинець відсидів 9 років / Скріншот

Як саме утік в’язень на Житомирщині, у колонії не розповідають.
На Житомирщині з колонії утік злочинець. Чоловікові 29 років, він відбував покарання за навмисне убивство. Відсидів дві третини присудженого, а тепер – коли його упіймають – збільшить свій термін іще на п’ять років. Обставини втечі поки що невідомі. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

29-річний Олександр Козел відбував покарання за крадіжку і  убивство знайомого – зарізав його ножем. Відсидів дев’ять з 13 присуджених років. Відтак сумлінного в’язня для заохочення перевели у центр  реабілітації. Тут правила утримання менш суворі. Засуджений пробув тут півроку.

Як саме утік в’язень, у колонії не розповідають. За словами чергового, керівництво у від’їзді. У поліції теж поки подробиць не розголошують. За фактом втечі відкрили кримінальне провадження і розповсюдили дані розшукуваного.

Усіх, хто має якусь інформацію про втікача, просять дзвонити у поліцію. Чоловік середньої статури, має шрам над правим оком, татуювання “САНЯ” на пальцях лівої руки і смерть з косою на передпліччі. Правоохоронці наголошують – він може бути небезпечним.