Знамениті жінки, що дісталися не чоловікам.

Деякі відомі голлівудські жінки-знаменитості сильно розчарували чоловічу частину своїх шанувальників визнанням в нетрадиційній орієнтації. Ці зірки вирішили не приховувати те, що вважають віддають перевагу представницям своєї статі.

Рубі Роуз

Дуже спокуслива актриса активно пробиває собі шлях в Голлівуді. З 12 років вона не приховує, що вважає за краще дівчат. Знаменитість навіть встигла заручитися, але до весілля не дійшло,  останні кілька місяців її обраницею є модель Джессіка Орігліано.

Еллен Дедженерес

Відома в США телеведуча свою орієнтацію не приховує ще з 1997 року, до того ж камінг-аут був досить сміливим кроком в той час. З 2008 теледіва перебуває в офіційному шлюбі з Порше де Россі.

Сара Полсон

Зірка “Американської історії жахів” теж не приховує своєї причетності до ЛГБТ-спільноти. Правда, обранницями акторки найчастіше стають жінки старшого віку.

Синтія Ніксон

Цю акторку напевно пам’ятають фанати серіалу “Секс у великому місті”, і до 2003 року вона жила з чоловіком, навіть народивши йому двох дітей. Однак з 2004 Ніксон сходиться у відносинах з Крістін Маріон, а в 2012 дівчата пов’язали себе  шлюбом.

Еллен Пейдж

Зірка “Коматозників” і “Людей X” в 2014 сміливо зробила камінг-аут, прямо на сцені перед значною аудиторією. У січні 2018 року актриса зіграла весілля з партнеркою по  танцями Еммою Портнер.

Джейн Лінч

Актриса, що володіє низкою престижних кінонагород, ніколи не намагалася приховувати, що є лесбіянкою. До 2013 вона була одружена з Ларі Ембрі, але після розставання знаменитість так і не завела нові відносини.

Кара Делевінь

Британська модель і актриса про свою бісексуальність зізналася пару років назад, правда, відносини з тих пір у неї були тільки з дівчатами. Наприклад, вона ледь не зв’язала себе шлюбом зі співачкою St. Vincent, а потім їй періодично приписували романи з іншими жінками-колегами.