І от вони, мої пригоди, і почалися!
Розкажу я вам, друзі, як в Німеччині можна зекономити ‘на хвилиночку’ 130 Євро!!! Отже, записуйте:
1. Вибрати для польоту день з ураганним вітром (трошки звісно додасться сивини при посадці, бо похитає залізну птаху добряче) АЛЕ я такої м’якої посадки навіть в штиль не пам’ятаю(може звісно мало налітала) та вітер виявився тепленьким в +14)
2. Купуєте квиток на потяг в Аахен з пересадкою, йдете переможцем на перон і бачите що потяги відмінені ВСІ!!! Через погоду, звісно
3. За порадою німця ідете до офісу DB за компенсацією в аеропорту – а він закритий. Пізно бо прилетіли мабуть
4. Кооперуєтесь з парочкою з Києва і берете таксі хоча б до головного вокзалу (41,50) порахуєте вже самі скільки то з носа вийшло))
5. Всю дорогу чуєте від таксиста, що сенсу нема їхати на центральний вокзал, бо все одно потяги не ходять і попала я на бабло, бо всі таксі по таксометрах можуть нарахувати і більше за 130 Євро (подумки рахую скільки є готівки і чи вистачить. Чи варто казати, що зовсім була розгублена, але надія на чудо(раптом вітер припиниться і потяги підуть) не покидала
6. Заходите на вокзал і бачите купу такого ж розгубленого натовпу в черзі до офісу DB.
7. І о чудо!!! Чуєте від працівниці заповітне слово Аахен!!! Падає щелепа, бо запізнись я на 5 хв буквально… потяг би пішов… Янгол охоронець є насправді!!!
8. Коротше кажучи нам з ще однією парою виписали безкоштовний чек на поїздку до Аахена на таксі.(p.s.: забігаючи наперед, таксометр показав 145Євро!)
І от їдеш ти в комфортному таксі по рівнесенькій дорозі, за вікном шумить вітер, падає дощ, чуєш німецьку і нічогісінько не розумієш, але чомусь так приємно від такого сервісу.
Ви ще проти управління DB Укрзалізницею?? Якщо у нас хоч колись так само буде, я буду аплодувати стоячи!!
Навіть не захотілось розбиратись з квитком на потяг і просити назад 18 євро, хоч думаю що може і компенсували б.
Вибачте, за такий довгий текст, але відчуваю що це тільки початок моєї подорожі))) далі буде…