Nuss Pavlo

Попередній звіт щодо благодійної участі корпорації ROSHEN у боротьбі з пандемією Covid-19 станом на 14.04, на оприлюдненні якого наполягали дописувачі у соціальних мережах.

Для лікарень та медперсоналу Кондитерська корпорація Roshen закупила:

* 30 000 комплектів костюмів індивідуального захисту медперсоналу китайського виробництва, вони вже в Україні. 20 000 костюмів уже доставлені в лікарні. Частину захисних комбінезонів Корпорація Roshen передала Благодійному Фонду Порошенка, іншу частину самостійно доставляє лікарням.


* ще 100 000 стерильних костюмів індивідуального захисту медперсоналу наразі Корпорація закуповує в Південній Кореї , з них 40 000 костюмів буде передано у Благодійний Фонд Порошенка, а 60 000 – Кондитерська корпорація Roshen самостійно доставить в лікарні;

* 10 портативних рентген-апаратів виробництва Південної Кореї. Закупка та доставка пересувних рентген-апаратів обійшлись Корпорації Roshen в понад 10 млн гривень. В кінці квітня апарати будуть в Україні.

* 10 000 високоякісних захисних окулярів для медперсоналу Корпорація закупила та вже доставила з Китаю.

* 60 000 пар нестерильних нітрилових рукавичок найближчим часом будуть направлені в лікарні

Окрім того: Roshen профінансував закупку 25 000 продуктових наборів “Життєлюб” для літніх людей. Один такий продуктовий набір коштує 225 гривень і складається з гречки, макаронів, рису, цукру, пшеничної крупи, солодощів, м’ясних консервів, олії та туалетного паперу.

Окрім цього та іншого компанія взяла на себе зобов’язання по 100% покриттю вартості лікування співробітників, при захворюванні на коронавірус COVID-19.

Цей звіт вам не покажуть в ефірі новин домінуючої більшості телеканалів. Про цей звіт ви не прочитаєте в новинах друкованих та електронних ЗМІ. Про нього не напишуть і провладні «лідери думок» з відомих для всіх нас причин – страх перед правдою та неадекватна ненависть до засновника корпорації.

Тому, залюбки долучаюсь до розповсюдження інформації, бо українці мають знати, хто, коли і скільки доклав зусиль в боротьбі за їх здоров’я та життя. Без перебільшень.

#ДякуюRoshen за підтримку Армії, Медицини та небайдужість до долі українців у найкритичніші моменти.
І, у свою чергу, закликаю підтримати їх, купуючи продукцію при нагоді.
І взагалі, український бізнес сьогодні потребує підтримки як держави, так і українців.

Репост вітається.
Доброго ранку 😉

Інформація тут