Natalka Mishchenko

Корпорація «ROSHEN» відправила на карантин працівників, що в групі ризику, зі збереженням їм зарплатні.

Як тільки інформація почала ширитися по Fb-групах, одразу прокинулися всі ‘справедливі‘:
• накрав, а тепер роздає
• просить пробачення
• йому це не допоможе
• барига за наші гроші щедрість проявляє

Це вибірка найделікатніших умовиводів найвеличнішої групи насєлєнія.

Думаю собі: за рік правління зелених в країні сталося багато… Дуже багато: гроші кудись поділися, воєнні дії з боку ворога стали активнішими після прийняття рішення «просто пєрєстать стрєлять», заглядання в очі путіну, зрадницькі домовленості, на посади після всіх кумів, друзів і їхніх родичів вже скоро почнуть брати сусідів, призначення третьої хвилі міністрів вже слід буде назвати «Операція: поймай мєня, єслі сможеш», до епідемії не готові — розписувати вже ані сил нема, ані потреби. Той, хто з царем в голові, сам бачить, а кому не виросло — нема сенсу.

Ми маємо унікальний випадок — нарід мужньо бореться з реальністю, безстрашно закриває очі і лізе в окріп. Але найцікавіше в їхній поведінці інше — їх аж трусить від благодійності клятого бариги; від того, що він продовжує боротьбу за Україну на міжнародній арені; що їм, нерозумним дітям божим, завозить тести й маски; перераховує гроші на лікування хворих; допомагає армії; витягує патріотів з-за ґрат. А головне — нікуди не тікає!

Зелені на це реагують, наче їх бджоли покусали. Чому? Може тому, що їхнє Сонечко ніяк не зійде, чи може тому, що заздрість душу роздирає, чи може злість на самих себе, що далися обдуритися? Чому Порошенко сидить у їхніх головах? Що їх турбує, бубочок наших?

Переживаю за них. Дуже переживаю, щоб на фоні постійного стресу не розвинулися всякі хронічні захворювання😥 Бо недайбоже готові будуть вмерти за ідею АБИНЕПОРОШЕНКО🤭

Ми тим часом дбатимемо про своє здоров‘я: вдягатимемо на вулиці маски, митимемо руки, турбуватимемось про своїх і триматимемося купки.
Ну і, звісно ж, їстимемо рошенки)))
Особисто я люблю київський торт🥰

Петро Олексійович дозволяє мені його брати у своїх магазинах безкоштовно у будь-яких кількостях🤪

Слухай своє серце❤️