Стало відомо, хто після Карла Лагерфельда очолить модний дім Chanel

Карл Лагерфельд \ REUTERS


Після смерті легендарного дизайнера на зміну йому прийде Вірджинія Віард.

Сьогодні, 19 лютого на 86-році життя помер легендарний модельєр, креативний директор модного дому Chanel Карл Лагерфельд.

За повідомленням французького видання Liberation, відтепер посаду головного дизайнера будинку моди Chanel посяде Вірджинія Віард, передає ТСН.

Зазначається, що до смерті Лагерфельда Віард була його музою, другом, заступницею та найближчим партнером більше 30 років. Саме з нею Лагерфельд виходив вітати гостей своїх показів останні кілька сезонів.

Як повідомляє vogue.ru, у Chanel Віард потрапила в 1987 році в якості інтерна студії вишивання. Карл Лагерфельд практично відразу помітив її талант і через чотири роки призначив її студійним директором. Після цього головним обов’язком Вірджинії Віар було втілювати ескізи Карла Лагерфельда в життя. Вона керувала творчою командою, займалася закупівлями тканин, фурнітури та інших необхідних для створення колекцій елементів, а також контролювала якість готових виробів. Віар відігравала важливу роль в створенні всіх колекцій модного Дому.