В Австралії пропав 12-річний хлопчик, його знайшли у чотиризірковому готелі на Балі з маминою кредиткою

Замість школи кмітливий хлопчик відправився на Балі / 9news.com.au

Хлопчик “зламав систему” – без дозволу і відома батьків, з якими посварився, добрався з Австралії на індонезійський курорт.
Хлопчик із Сіднея після сварки з батьками вкрав мамину кредитну карту і зумів самотужки дістатися на індонезійський острів Балі.
Як передає 112.ua, 12-річний австралієць через інтернет знайшов можливість перельоту без дозволу батьків і забронював подорож. Обманувши бабусю, він отримав свій паспорт, і на поїзді відправився в аеропорт. Там він скористався касою самообслуговування і сів на стикувальний рейс із Сіднея до Перту, щоб після відправитися в аеропорт Денпасар на Балі. Хлопчик зазначив, що в аеропорту Перта ніхто не запитав, чому він один. “У мене попросили тільки студентський ID і паспорт на доказ того, що мені більше 12 років і я вчуся в середній школі”, – цитує підлітка 9news.

 

Тим часом його батьки з’ясували, що хлопчик не був у школі, і повідомили правоохоронцям про його зникнення. В той момент, коли його знайшли, юний мандрівник жив розкішним життям у чотиризірковому готелі All Seasons. Його мама сказала журналістам, що була шокована, коли дізналася, що її син покинув країну. Вона зазначила, що хлопчик “не любить відмов”.