Дмитрий Чекалкин

Роман Доник:
Зеленский сказал в видеообращении, что он взирець, потому что платит налоги. Это с офшора, где зарегистрированы все основные активы квартала 95? Было бы смешно, если бы не было так грустно. Так мочиться в глаза избирателю, это нужно совсем не иметь совести

Аллан Левитов:
Задачка
Наши потери на фронте в 2020 (на данный момент) УЖЕ на 4 человека больше, чем год назад (за ВЕСЬ январь 2019).
1) ПреЗедент в интервью заявил, что “обстрілів поменшало”.
2) Военные с фронта и волонтеры – говорят что обстрелов стало БОЛЬШЕ. Особенно в местах “разведения”. Где главнокомандующий велел нашим войскам отступить.
Вопрос: кого из них посадят (или оштрафуют на 4,7 млн грн) согласно нового “закона о дезинформации”?

Karl Volokh:
Він нам колись конкретно пообіцяв: поки що спробує досягти миру, але щойно відчує неготовність Путіна до цього, відмовиться від ідеї і візьметься за будівництво стіни. Щоразу, коли всі ці півроку Янелох вчергове плазував перед Ху@лом, я кипів і казився, але намагався зберігати об‘єктивність і презюмував щиру помилку при оцінці ситуації.

Аж ось ВВХ на весь світ оголосив, що планує приєднувати українські області до Росії. Продовжувати й після цього вірити, що з ним можна домовитися – це вже навіть не дебілізм, а пряма й неприхована зрада.
І що? А нічого. Владна мразота навіть протесту не висловила. Я не знаю, що вам іще потрібно, аби зрозуміти, що Пустоголового потрібно гнати. І чимшвидше.

– Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.

Ганна Гопко наголосила, що якщо люди не отримуватимуть правдивої інформації, то ми матимемо “голобородьків” на місцевих виборах.

“Зеленський має казати правду, що він став президентом завдяки фейковому серіалу, який крутився на телеканалі олігарха, який його підтримував. У нас є медіа, які прямо служать Путіну, і є медіа олігархів – Пінчук, Ахметов, Коломойський, Фірташ. Іще є декілька каналів, які мають інші інтереси, що співпадають з державними. Але чесних і незалежних медіа фактично немає”, – підсумувала екснардеп.