Продовдення! Перша частина тут

21. Бачить Бог, я не хотів це продовжувати. Та й писати цей тред я не хотів.

Я сподівався, що люди зроблять висновки.

Но ніт.

По-перше: не зрозуміло, з чого ви зробили висновки, що претензії людей були до Журавля, а не до вас, вашої роботи, її якості і того, що ви говорите?

22. По-друге: ситуативно знаючи Журавля з Майдану, я й не сподівався на іншу його реакцію. Точніше, я не думав, що його реакція буде настільки долбойобською, але на якісь вибачення я особисто не сподівався.

23. А тепер про вашу “професійність”

Ви запрошуєте на ефір специфічну людину, але навіть не поцікавились його думкою на тему

Зрозуміло, що Ж не той, кому можна щось диктувати, але ви могли уточнити його думку,перед тим, як виводити його в ефір,щоб він там обісрався і обісрав вас?

24. І ця ситуація повною мірою характеризує всю медійно-інформаційну “підтримку” Порошенка. Обісралися самі і обісрали Пороха.

Просто сама концентрована суть.

25. Замість того,щоб витратити той день для того, щоб показати дебілам інфрачервоні датчики з пожежної сигналізації (про що я вас вчора просив),чи відпочити,ви витратили 2 дні для того,щоб розісратися з тими, хто підтримував Пороха

До вчорашньої купи гівна ви навалили ще й сьогодні

26. Це курва ви розказуєте про те,що Пороха треба любити не за селфачі, а за ефективність?Ви це нам розказуєте?

Ви,які за парл кампанію не знайшли нічого кращого ніж хуячити селфачі,”Марино, люблю тебе, тунель кохання” і юзати “прозорий офіс”для людей які витягнули країну з жопи?

27. Ви ска самі цим займалися до вчора, в той час коли я особисто казав вам, що ви долбойоби, які не розуміють ні що таке “цільова аудиторія”, ні що таке “комунікація”.

А ви своїй цільовій аудиторії дорослих, проукраїнських людей у Львові пропонували селфачі і “тунель кохання”

28. І ви мене банили… ваші партійці і стратєги…

А тепер виявилося, що порохоботи, а не ви долбойоби винуваті, що хтось (хіба не ви самі) акцентує на селфачах, а не на ефективності?

І ви знову сьогодні це пережовуєте замість того, щоб просто закрити їбальники.

29. Не люблю чатики, майже в них не беру участі, але найпопулярніша теза, яку я зауважую, в чатиках за останні 2 дні: “Я втомився підтримувати Пороха, який оточив себе такими долбойобами і не хоче цього бачити”.

Вітаю, це результат вашої роботи

30. І в цій ситуації, зважаючи на таких геніїв партбудівництва,стратегів з комунікації та інформ Стеця, я не розумію як в ЄС є ще якісь рейтинги

Мабуть тому,що ті кого ви називаєте сраколизами Пороха, люблять УА і готові миритися навіть з таким долбойобством заради майбутнього УА

31. Але так само ви (не тільки ви особисто, оточення) маєте розуміти, що ви зробили все для того, щоб ці всі люди більше ніколи не були порохоботами