Юрій Гудименко 

Я вам ось що хочу повідомити, дорогі мої.

Вчора вранці виходить мер Києва Віталій Кличко, який не втомлюється розповідати в інтерв’ю про свою стару дружбу з Єрмаком, і повідомляє, що коронавірус, епідемія та необхідний карантин. Внаслідок коронавірусу, епідемії та карантину, повідомляє нам Кличко, будуть обмежені масові заходи.


Метро з сотнями тисяч людей в закритому приміщенні не закривається. Вокзали не закриваються. Аеропорти не закривають. А масові заходи закриваються. Це нам Кличко повідомляє у відео.

Ооооокей.

Далі виходить Кабінет Міністрів імені Єрмака та повідомляє нам всім те саме. Закривають школи, ВНЗ і відміняють масові заходи, де має бути бішьше 200 чоловік. Метро нехай працює, “шпайш машт флоу”. І Рада, там окремо прописано, повинна працювати (420+ депутатів в закритому приміщенні). А мітинги – все.

Оооооооокей-2.

А далі виходить вже не відосік від Кличка, а документик від Кличка. Від КМДА, якщо точніше. І в документику написано, що обмеження на масові заходи вже не 200 чоловік. А раптом цілих 60. І тільки тих, «які пройшли термометрію».

А тепер своїми словами.

У місті, де підтверджених випадків захворювання 0 (прописом: нуль), вводиться заборона на масові заходи, а на метро не вводиться. І на автобуси. І на тролейбуси. І на трамваї. Значить, що ця заборона, ймовірно, не покликана перемагати епідемію, якої, до речі, немає, якщо вірити тому ж Кабміну. Це означає, що ця заборона повинна перемогти щось інше. Наприклад, право на масові протести.

Я не думаю, що так влада Єрмака-Зеленського планує зменшити заплановані акції до Дня добровольця чи заплановані на наступному тижні зміни до виборчого кодексу в частині виборів на Донбасі (це поки чутки, але). Я вважаю, що так влада Єрмака-Зеленського під покровом епідемії (1 хворий на країну) дивиться, чи проковтнемо ми заборони масових зібрань.

Тому я вам можу сказати, дорогі мої матусині диктатори.

Х*р вам, а не скасування акцій на 14 березня. Треба не більше 200 чоловік? Окей, буде багато колон по 199 осіб. Боїмося епідемії? Так ми будемо в масках. Медичних. З епідеміологічних міркувань.

Тут не Росія. Тут ху*ня з «пройдіть рамку» не спрацює. Тут Україна. І у нас тут інша епідемія. У нас рак влади. Рак системи. Зелені метастази поповзли.

Доведеться вас лікувати.
__________

P.S. Наразі ситуація така: Ми йдемо на ДВА двіжі.

Перший – збір об 11:00 на Михайлівській площі, звідти марш до урядового кварталу. Подія: https://is.gd/lroYiY

Другий – збір з 18:00 до 19:00 біля стадіону ЦСКА (район метро Вокзальна, поблизу Міністерства оборони). Організовує Рух ветеранів України і Ветеранське братерство. З ЦСКА йдемо маршем до посольства Росії. Подія: https://is.gd/Zwwxyt

Ми беремо участь в обох акціях, і вам бажано відвідати дві. Як я казав сьогодні на спільному брифінгу організаторів, є два боки однієї медалі – наш ворог це РФ, але посіпаки РФ засіли і в урядовому кварталі. Неможливо боротися з одним, не помічаючи іншого та навпаки.

Організатори обох акцій находяться у координації, розбіжностей немає.
Юрій Гудименко, співзасновник “Демократичної Сокири”.

Києве, репост!!!