Ярослав Хитрий, директор Кмитівського музею:
– Дивлячись на нашу сучасну молодь… як вам правильно пояснити… їм усе по-при-колу. От розумієте, те що неординарне, те що заборонене… ви зрозумійте, ви згадайте як починала себе рок-музика, як сприйняли її, це ж бунтарський стиль
– То Ви хочете сказати, що те що забороняють радянське, то воно навпаки буде відроджуватися, бо це поприколу? Я щось, чесно кажучи, я Вас не..
– Я не говорю, що воно буде відроджуватися офіційно, але я скажу таку думку, що сьогодні справді те радмистецтво насправді не ціниться..
…але пройде ще років 20… це буде дуууже-дуууже вивчене… воно зараз вивчається дуже в Європі, це дуже популярне мистецтво там. Правда показувати його треба, дійсно, показувати треба правду… У нас є картина нашого відомого художника Гуріна “Лєнін в робітничому гуртку”…
Тепер думаю: чому Ройтбурду вдалося зробити нормальну виставку (хоч там і було лояльне репресоване м-во, яке не вписалося в нові канони) про те мистецтво і чому тут так ідеольоґічно заряджені куратори і директор і та ж пані Парфентієва. Перемудрили самих себе, от серйозно.