Ще один шедевр на вічну тему😁😂😂😂
Чому в Україні так популярна картопля? Бо процес її вирощування- це про наш мінливий характер. Можна навіть драму писати, чи комедію-не знаю)))
Акт 1. Весна. З погребів витягують ящики з картоплею, орають город…. І починається конфлікт батьки і діти. Перші хочуть посадити як найбільше, бо був такий рік, ще бабуся бабусі розповідала,що бульба не вродила. Тож треба із запасом. Діти кричать , що це багато, і взагалі можна її купити. Але їх ніхто не слухається і сажають стільки скільки сказали батьки.
Акт 2. Літо. Час обгортання,сапання і боротьби з жуком. Все це треба робити в спеку, і раніше ніж у сусіда. Бо якщо у нього вже посапано, а у тебе ні- пекло таким господарям гарантовано.
Акт 3. Пізнє літо або осінь. Копання бараболі. Цих пару днів рабської праці діти пам’ятають все життя, батьки задоволені врожаєм. А потім сідають вечері за стіл перші та другі, рахують всі витрати на врожай, і виявляється, що дешевше було купити готову у фермера. Проте тут головний аргумент- це ж домашня… Всі розходяться. Діти дають обітницю наступного року взагалі не садити, а батьки зменшити площу посадки.
Акт 4. Десять років по тому. Діти вже стали батьками, і розповідають своїм дітям, про те як розповідала бабка бабусі про неврожай бараболі, і продовжують саджати всі ті ж ….. соток(кожен вставляє своє число) картоплі….