Коментатор і екс-пілот «Формули-1» потрапляє в безглузді ситуації. Регулярно!

Джонні Херберт за довгу гоночну кар’єру вигравав два Гран-прі і один «Ле-Ман», ганявся за «Бенеттон», «Лотус», «Тіррелл», «Ліжье», «Заубер», «Стюарт» і «Ягуар» і навіть пробував себе в «Індікар». Після відходу з гонок англієць став експертом телеканалу Sky Sports – і вже там проявив себе по-справжньому. Мабуть, його сміливо можна назвати «Містером Біном з паддока».

Наприклад, під час однієї з перерв між сесіями на Гран-прі Бахрейну спроба Джонні під’їхати до Макса Ферстаппена на самокаті мало не закінчилася травмою.

А пару років тому Херберт навіть примудрився впасти з хаверборда, розважаючи відвідувачів на Гран-прі Великобританії в Сільверстоуні.

Візит бригади Sky Sports в гості до «Форс-Індії» в переддень Гран-прі Мексики три роки тому і зовсім має увійти в історію незручності.

Але зараз ви точно будете йому заздрити, адже одного разу  Херберт сів за кермо Бетмобіля!

Рівно два роки тому Джонні знову висловив ідею про те, що Фернандо Алонсо після довгих метань варто закінчити кар’єру. Однак якось раз іспанець увірвався в прямий ефір англійця і заявив, що йти не збирається, а сам Херберт став коментатором саме тому, що не був чемпіоном світу ».

І навіть в серйозному рекламному ролику він вчинив як справжній містер Бін і випадково махнув куфією по обличчю партнерки по зйомках.

Без нього трансляції «Формули-1» стали б набагато нудніше.