Вододимир Гевко

Це так моторошно дивитись – як люди покірно ковтають все, що їм прописує влада у своїх нашвидкуруч виписаних рецептах.
Оцей штраф у 17 тисяч за несанкціоновану прогулянку – він просто драконівський. Можна набухатись і вишивати п’яним по місту на автомобілі – і отримаєш десятку. А за прогулянку безлюдним парком – майже вдвічі більше.

У Тернополі це – дві середні зарплати. Тобто якщо карантин позбавив тебе роботи на два місяці, а можливо ще були кредити чи інші складні супутні обставини і потім ти ще два місяці мусиш працювати на штраф, то коронавірус стає твоєю найменшою проблемою.

Нікого не обходить чи маєш ти фінансові і ментальні ресурси для безперервного сидіння вдома. Бо найпростіше, що можна зробити у випадку складних ситуацій – перекласти їх на плечі, голови та кишені людей.
Ця ситуація абсолютно ідіотична, бо людей поділили на сорти. Одним збережене місце роботи, їх беруть в громадський транспорт, а інших посадили по домах і на них полює поліція. І працівник, приміром, Нової Пошти гордо їде на роботу, а працівник, приміром, Фокстроту зашугано пересувається тротуаром, оглядаючись чи де часом нема поліцейських. Це тепер люди різних каст? Шудри і кшатрії?
Тому, будь ласка, припиніть перепощувати тупі пісеньки на кшталт «сиди не лазь, тупа ти мразь». Припиніть зі своїх високих дзвіниць бурчати «і правильно, шо оштрафували!», бо дзвіниці інших людей можуть виявитись не такими високими, як ваша. Є дуже багато людей, котрі увійшли в карантин без накопичень і резервів, з боргами, поганим здоров’ям, хворими дітьми та іншими не дуже приємними речами. Так, це звучить дивовижно, але є люди, котрі живуть гірше, аніж ви. І навіть попри ваше щире бажання їх розстрілювати – вони мають рівно такі ж самі права як і всі.
Вас обурює чиясь тупа поведінка і ви не розумієте, як можна бути таким ідіотом?
Може просто їм не так ахуїтєльно, як вам.