15 травня філіппінський конгрес прийняв закон № тисячу сто п’ятьдесят-чотири, згідно з яким учні повинні садити по 10 дерев, якщо вони хочуть закінчити школу і коледж. Саме молоде покоління повинно найбільше дбати про майбутнє планети, саме їм доведеться випробувати на собі трагічні наслідки нашого споживацького ставлення до природи.

Законопроект був внесений конгресменом Гарі Алехано. За його словами, головна мета нового закону – розвивати відповідальність молодого покоління, привчати до захисту навколишнього середовища.

«Не дивлячись на те, що ми визнаємо право молоді на збалансовану і здорову екологію … немає ніяких причин, через які вони не можуть внести свій вклад, щоб гарантувати, що це стане реальністю», – прокоментував законопроект Гарі Алехано.

Ця ініціатива допоможе посадити 175 мільйонів дерев. За словами Алехано, навіть якщо виживе тільки 10% всіх посаджених дерев, це все одно призведе до появи 525 мільйонів дерев протягом одного покоління.

Насправді, це не єдина позитивна ініціатива, яка мотивує молоде покоління. Одна зі шкіл Індії змусила своїх учнів платити «шкільні збори», приносячи в школу пластикові відходи, які лежали по всьому місту. Це дозволило більшій кількості студентів здобути освіту і навіть допомогло заробити трохи грошей.