“Розумні” кросівки Nike “зламалися” через пару днів після початку продажів, але не у всіх

Керувати шнурівкою можна через мобільний додаток Nike Adapt / скріншот Youtube/Highsnobiety


Через останнє оновлення програми кросівки перестали синхронізуватися з телефонами на Android.

17 лютого компанія Nike випустила кросівки Adapt BB з автоматичною шнурівкою, але вже через пару днів вони перестали працювати. У підошви кросівок Adapt BB вбудований спеціальний мотор, який відповідає за шнурівку (а ще гіроскопи і батареї на 505 mAh з підтримкою бездротової зарядки), пише Медуза.

Керувати шнурівкою можна через мобільний додаток Nike Adapt, який також відстежує фізичну активність власника кросівок. Кросівки можна зашнурувати і без додатка – за допомогою двох кнопок, розташованих по краях підошов. Який-небудь інший спосіб просто не передбачений.

Через останнє оновлення програми кросівки перестали синхронізуватися з телефонами на Android. Деякі власники стали скаржитися, що їм не вдається через додаток зашнурувати кросівки за 350 доларів. Кнопки, як з’ясувалося, теж працюють далеко не у всіх.

Тепер програмі Nike Adapt ставлять низькі оцінки й пишуть негативні відгуки. Компанія вже перепросила в покупців і повідомила, що працює над усуненням проблеми. Даних про те, що з подібними проблемами стикалися власники кросівок з додатком Nike Adapt для iOS, немає.

Нагадаємо, виробник спортивного взуття і одягу Nike представив баскетбольні кросівки з автоматичною шнурівкою в січні.