Джон Сміт

Реванш відбувся не через поганий нарід, який проголосував за маріонетку олігархів, що погодилась вести прямі переговори з “повстанцями”. Нарід тупий, але його ͟д͟о͟з͟в͟о͟л͟и͟л͟и одебілити.
Насправді реванш відбувся з двох причин:


1) вороги кинули величезні ресурси на підрив інформаційно-психологічної безпеки України, і
2) стратегічний прорахунок постмайданної влади, яка повірила, що “мудрий нарід розбереться сам”.

Ось це дві причини реваншу, а не тупий нарід. Тупий нарід це лише наслідок.

Наші вороги, якими виявилися не лише РФ, але і внутрішні олігархи з паспортами третіх країн, мали в своїх руках зброю – інформацію. І вони на повну використали цю зброю проти нашого населення. Олігархи щодня залякували українців вбивствами, згвалтуваннями, аваріями, та фейк-ньюз про 50 віл Яценюка у Маямі.
Залякування досягли головної мети – відключили мозок у об’єкта впливу. Олігархи і РФ виштовхнули наше населення з інформаційного поля на юморну обочину Кварталу, де українців вже підхопив Зеленський. Далі опинившись в Кварталі, населенню а) дали жарти, як спосіб сховатися від жахливих новин, б) візуалізували образ хорошого царя.
Важливо не просто дати мрію. Візуалізувати її, кристалізувати її образ у свідомості об’єкта – ось це надважливо.

Після цього олігархи просто перекинули місток від Голобородька до виконавця його ролі, ніби наркоман Зеленський справді має риси свого головного героя.

Друга причина – бездіяльність постмайданної влади – була в тому, що вона не тільки не протистояла зневажливим жартам над Україною, нашою Армією, розстрілу Парламенту (за аналогічний жарт про збиття Зеленського вантажівкою активістів нова влада одразу почала переслідувати). Після справи Приватбанку, держава була зобов’язана відібрати 1+1 у власника. Після відкритого акту зради, коли Пінчук заявив у західній пресі готовність відмовитися від претензій на Крим і помиритись з ворогом, держава була зобов’язана позбавити його впливу. За те, що Ахметов лише гудів, коли треба було захищати Донбас, держава зобов’язана була його потім покарати.
Цього зроблено не було.

Половинчасті дії влади, коли держава заборонила лише російські ЗМІ і соцмережі, але не позбавила олігархів їхньої головної зброї, привели до обходу з тилу і реваншу. Постмайданна влада не виконала свою головну функцію накладену на нею статтею 17 Конституції України: “…захист інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави…”.

Ось головні причини, що призвели до реваншу. Дозвольте ворогу використовувати інформаційну зброю і він будь-яке суспільство перетворить у стадо свиней.
Мантра про тупий нарід непродуктивна. Маймо правильне розуміння проблеми, чекаймо нагоди. А потім зробимо все правильно.