Volodymyr Mylenko

А вообще все, скажу я вам, абсолютно логічно. Це я про трудоустройство екснардепів, які потрапили до Ради 8 на грєбнє волни.

От Гаврилюк. Людина прийшла і пішла. Бабла не напиздила. На машину хватило, ото і пішов таксувать. Нічого героїчного, просто людина на своєму місці. (А в Раді була не на своєму місці. А попала туди, бо ділбіїбам потрібні куміри.)

От Єгорка Соболєв. Пишуть, жи в програмісти записався чи шо. Ну і ок, значить, шось уміє в цьому житті робити. Чи принаймні хоче так думати. І заробляти як людина, а не як підорг.

От Нальйом і Бородата Женщина. Якщо шось і уміють робити в цьому житті – то це раком стоять перед одними і обсирати інших. (Хто скаже, що вони були непоганими журналістами – буде забанений тут же і навсігда.) А ще наглості у цих прохіндєїв дахуя – це якраз журналістічєський скілл. От і влізли без мила в якісь державні жопи, хоча самі по собі – нуль без палочки.

От вомбат отой. Він, я бачу, не то шоп умів чи хотів шось у житті робити – він навіть влізти кудись не може. (І логічно – бо кому і нашо ця чупакабра потрібна.) От і залишається тільки сидіть десь у сортірі і вичікувать случая, як щас, шо можна десь попідпездювать на черговому проплаченому псевдомайдані чи “блокуванні”.

От життя після Ради і показало – хто і шо ці люди. Яскраво показало. З усіх ракурсів.