Незвичайний випадок трапився в минулу п’ятницю,1 березня, в Morehouse College в Атланті (штат Джорджія) «Як повідомляє www.usa.one. Taм пpoфeccop мaтeмaтики Haтaн Aлeкcaндep провів лекцію з 5-ти місячним немовлям на руках. Малеє є донькою одного з його студентів


Буквально за декілька днів до щогопрофесор помітив, що 26-ти річний Уейн Хейер постійно писав щось в мобільному телефоні. Як виявилось, хлопець не сидів в соцмережах, а переписувався зі своєю дружиною про їхню 5-ти місячну доньку Асаду.Дівчинку не було з ким залишити в п’ятницю, коли Уейну треба було іти на заняття, а його дружина не хотіла брати дитину в міський транспорт, а на няню у пари просто не було грошей.Дізнавшись про це, професор Александер сказа: “без проблем.Приходьте з дитиною на заняття” За словами Уейна він довго вагався, але вирішив так зробити. ” за спиною у мене був рюкзак з книжками, а доньку я ніс на руках. Коли я підходив до аудиторії то дуже переживав, але професор прийняв нас з відкритими обіймами” – розповів The Post cтудeнт. Професор Натан Александер запропонував потримати Асаду, щоб Хейер міг писати. З малечею на руках він провів лекцію.

За словами самого професора,навчальне співтовариство не думає про , як сткладно студентам, які виховують дітей «Як повідомляє www.usa.one ” Їх, напривеликий жаль сприймають як учнів і не думають про те, як підтримати учнів-батьків” – зазначив професор Александер.