Ну що ж друзі , я і моя дружина більше не беремо участь у народному флешмобі “підвези медика” !!!!

і не розповідайте що вони бувають різні !

за два тижні ми підвезли два десятки осіб медперсоналу ….

висновки – всі вони поголовно голосували за зеленського та за винятком однієї тітки прибиральниці ( років так 45ти) всі продовжують бути переконаними зелебобиками !

молода дівонька 27ми років яка думає тільки про чоловічі органи і відкрито заявляє, що їй треба вдало заміж , а робота в лікарні це все херня . тітки молодший медперсонал які працюють по двом-трьом лікарням і зарлата яким не настільки важлива, як то що дають ( те що вони самі вимагають з пацієнтів і дають!!!) “вдячні” родичі !

лікарі, які працюють одночасно в Борисі-Феофанії-5ой лікарні ! але таксі Бориса ,їм замовити в падлу, тому що вони просто впевнені ,що їх зобов’язаний безкоштовно підвезти такий ось водій як ми , ну а че ? вони ж медики , а країну до цього пиздецю НАШ ПОРОШЕНКО ДОВІВ !!!!!

РОЗУМІЄТЕ ??????

не ЇХ зеленський за цей рік , а НАШ ПОРОШЕНКО !!!!

і їм пох₴р при якій владі жити і взагалі нехай вже рашка зайде так хоч порядок буде .

везли сьогодні останнього персонажа ,ця тварина травматолог працює в Олександрівській, Військовому госпіталі та в БСП так воно просто

ненавидить Юсупову

за те що та не дає брати гроші з сімей поранених ! за те що зробила їм нормальну їжу в їдальні .

Ненавидить всіх і вся, хто за нормальне життя , тому що операція коштує грошей , і він тепер змушений (!!!!!!!!!) ви розумієте ?

ВИМУШЕНИЙ !!!!! солдат оперувати безкоштовно !!!

ця тварина чесно зізнається ( загалом як і всі інші) що голосувала за зеленського пАтАмучта треба перестати тиснути на медиків і вони повинні за операції отримувати з хворих !

коротше у мене все ! висновки робіть самі ! !

Андрій Старцев