США відрізали від Інтернету російську “фабрику тролів” в день виборів у листопаді – WP

Ілюстрація / REUTERS


“Фабрика тролів” спеціалізується на поширенні дезінформації в Інтернеті.

Американські військові перервали доступ до Інтернету російській «фермі тролів», звинувачених у спробі вплинути на американських виборців 6 листопада 2018 року, в день виборів у Конгресі. Про це повідомило видання The Washington Post у вівторок, передає «Голос Америки».

Удар кіберкомандування США був націлений на «Агентство Інтернет-досліджень» у Санкт-Петербурзі, повідомляє WP, посилаючись на неназваних чиновників США. Група є підрозділом, що підтримується Кремлем, працівники якого виступали як американці і поширювали дезінформацію в Інтернеті в спробі також вплинути на вибори 2016 року, на думку американських чиновників.

«Агентство Інтернет-досліджень» належить до трьох організацій та 13 росіян, які обвинувачені спеціальним прокурором США Робертом Мюллером в лютому 2018 року у злочинній і шпигунській змові з метою втрутитися в президентські перегони в США, допомогти Трампу і виставити в невигідному світлі його опонента Гілларі Клінтон. З моменту винесення цих обвинувальних актів стало відомо про широке поле діяльності «ферми тролів».