#ПолітФанКлуб:
Пропав пітомец. Особливі прикмети: зелений, найвеличніший.

Ibigdan. Меморандум Хейту:
Хто лише не пропіарився на цьому вибуху в Києві. Претенденти на посаду мера (той же Тищенко, який у раді від Святошинського району), Кличко, Аваков, кожен знав як правильно та давав поради іншим. Хтось і дійсно допоміг постраждалим. Хтось просто підтримав.

А де Володимир Зеленський?

Ні, ви не подумайте неправильно, я за ним не скучаю. Але де він? Тут у тебе під носом розвернулася така трагедія, зі смертями, з покаліченими, люди лишилися без житла, а їх безпека досі під загрозою.

А де ж наш президент? Де хоч його відосик? З якогось бункера, де він сидить на обсервації та своїм гайморитним голоском на камеру говоритиме: “Я з вами.. еее.. тримайтеся.. е.. зробимо разом.. ее..”.

Я правильно розумію, відео не записують, бо ще не знають як звинуватити у цьому всьому Порошенка? Чи це просто продовження челенджу #ідітьусраку, направлений на своїх же виборців?

– Он никому ничего не должен! (Кроме своих родителей)

– Я тут уже с двумя людьми на бабос поспорила, что рано или поздно всплывут фотки, где зеленый чм…ник с ленкой где-то на морях прохлаждаются и коктейли сербают вместо мифической самоизоляции.
Ну же, paparazzi, пора.

– В нього Лєнка постійно плаче, тому повіз її на сейшели за державний рахунок, бо лісапєтом довго їхати.

Volodymyr Omelyan:
Випуск офіцерів в академії Сагайдачного – Президента немає.
Вибух на Позняках – Президента немає.
Якщо в першому випадку – заради військових Головнокомандуючому треба було годину летіти, то в другому випадку – півгодини автомобілем чи годину велосипедом.
Якщо у нас немає Президента – то для чого ми на нього витрачаємо свій час і кошти?!

Хроники Хунты:
‪Пропал невменяемый мальчик-лох. 42 годика. Мнит себя президентом. Был одет в кожаные штаны и туфли на шпильке. Последний раз его видели на вокзале с цыганами и Ленкой-ополченкой.‬
‪Нашедшему просьба не возвращать за вознаграждение.‬

– Кто-нибудь скажите Клоуну, что Порох и порохоботы уже ушли и можно вылазить из своей хоббитской пещеры.

@ali_babaevi4:
Коля Тищенко раздавал жителям взорвавшегося дома лимоны. Наверное, их лица были недостаточно грустны. В этой стране повар смешнее клоуна.