“Жоден не закликав РФ вивести війська з Донбасу”: Притула висловився щодо “голубів миру” на Нацвідборі

Притула прокоментував скандальні події / фото СТБ

Шоумен підкреслив, що жоден виконавець, який заявляє, що начебто «за мир» і несе його своєю творчістю, після своїй виступів у Росії не вийшов на Красну площу з вимогою припинити агресію проти України і вивести війська з Донбасу.

Ведучий Національного відбору на Євробачення Сергій Притула на тлі скандалу з MARUV поділився своїми враженнями від останніх скандальних подій навколо пісенного конкурсу. Про це шоумен написав на своїй офіційній сторінці у Facebook. Притула зазначив, що якщо виконавець не може визнати Росію країною-агресором, Крим територією України, а події на Донбасі – розв’язаною Росією війною, і при цьому збирається представляти Україну на міжнародній арені, то він ставить всю країну в дурне положення.

«Бо ми дійсно просимо міжнародну спільноту допомагати нам у боротьбі з російською агресією, вводити санкції, озброювати нашу армію, розвінчувати фейки і тощо. Аж тут виходить якась дівчинка чи хлопчик і каже, що «нє всє же там плахіє люді, я нєсу музикай мір і об’єдіняю людєй»! Ви реально не розумієте, що таким чином ви легітимізуєте з нашого боку те, що нав’язує світу агресор?!!», – обурився Притула.

Він підкреслив, що жоден виконавець, який заявляє, що начебто «за мир» і несе його своєю творчістю, після своїй виступів у Росії не вийшов на Красну площу з вимогою припинити агресію проти України і вивести війська з Донбасу. «Якого біса ви підмінюєте поняття?! Заробляти гроші і закликати до миру – це не одне і те ж!!!», – наголосив шоумен.

«Чому мене мають розчулювати сльози дівчат з АннаМарія на сцені?! Бо їм шкода батьків, у яких можуть бути проблеми через те, що доньки скажуть, що Крим – це Україна?! А чому я маю переживати за колаборантів?! Батьки зробили свій вибір. Кров прапорщика Кокуріна і десятки тисяч зруйнованих доль на тій медалі «За возвращєніє Крима». Дуже непослідовна позиція у сестер. З одного боку і на Майдані виступали, і об’єктом критики з боку російських медіа були, і від контракту з російським брендом відмовились, бо одним з брендфейсів компанії був Охлобистін, і перед дітьми бійців АТО виступали, аж раптом у головний для себе момент повороту кар’єри дали «задню». Ніхто не вимагав гратися у Павліка Морозова і зректися батьків. Важливо було почути громадянську позицію до кінця! А не бути трішечки вагітним», – пише Притула.

Він додав, що якби перед початком Національного відбору було чітко вказано, що артист, у якого в гастрольному графіку є концерти у РФ, не допускається до конкурсу, то зараз не треба було б ставити прихильників MARUV у дурне положення, бо вони старанно голосували за свою фаворитку, а тепер їх вибір «ламають через коліно».

«І це не менш тривожний дзвіночок. Виявляється, що перемогти у Нацвідборі мало, треба ще підписати контракт з НСТУ, де є пункти, про які артисти не здогадувались, коли йшли на Нацвідбір.

Зрештою, певний фільтр на вході у Нацвідбір і мені як ведучому спростив би життя. Я дуже хочу вести музичний конкурс, а не розбиратись з «голубями мира», що для них важливо – не розчарувати своїх прихильників у РФ і бути зручним інструментом російської пропаганди, чи бути представником країни, яка щодня втрачає своїх синів та дочок на фронті і чітко усвідомлювати, хто є винуватцем цієї біди. Здається, на 5 році війни можна було б і визначитись! Це не менш важливо, аніж хороша пісня та крутий номер, які були у переможниці», – написав ведучий, який підкреслив, що висловив виключно особисту думку з приводу останніх подій

Я мав поділитися з вами своїми враженнями від нацвідбору Євробачення ще вчора, але соррі, концерти у Львові,…

Опубліковано Сергієм Притулою – офіційною сторінкою Понеділок, 25 лютого 2019 р.