«Ти дивись, бабки свої плакати українською написали! Мабуть, це тому що пані Уляна не знає язика окупанта!»
Уляна Супрун

Коли ти відверто брешеш в ефірі на телебаченні — ти крутий експерт. Коли доходить до суду, то скликання бабусь на свій захист — єдиний аргумент, на який ти здатний.

Сьогодні проходить третє підготовче засідання по моєму позову проти Володимира Кацмана і ТОВ “Телерадіокомпанії нові комунікації”, частиною якого є телеканал ZIK. Проведення підготовчого засідання вже втретє означає, що Кацман не з’являвся на попередні два, тому ще досі не було основного розгляду справи.

Зрозуміти, хто такий Кацман, можна всього з кількох фактів його життя. На медвечуківських каналах він фігурує як “політичний експерт”, є бізнес-партнером Рабіновича, член політичної ради ОПЗЖ, регулярно вписується за осіб, що відкрито підтримують та пропагують проросійський дискурс в Україні, — Медвечука, Рабіновича, Бойка.

Тож 25 жовтня 2019 року я подала позов до суду про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації. У серпні того ж року, Кацман в ефірі каналу ZIK заявив відверту брехню стосовно моєї освіти та діяльності в Міністерстві охорони здоров’я. У кращих традиціях генераторів фейків, Кацман не надав жодних підтверджень та доказів своїх слів.

Сьогодні ж на захист Кацмана під суд прийшов Рабінович разом з бабусями з вимогою притягнути мене до відповідальності. Схоже, коли треба відповідати за свої слова, ОПЗЖ не знаходить інших аргументів, як приводити бабусь стояти зі штампованими плакатами на підтримку своєї брехні. Захист брехунів — це їхня партійна політика.