Сьогодні депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко на комітеті з питань зовнішньої політики переписувався із секс-працівницею. Однією рукою голосував, іншою – домовлявся щодо приємного дозвілля.

І ми, знаєте, у «Демократичній Сокирі» геть не проти такого. Ми ж за легалізацію секс-роботи, знаєте. Ми праволіберальна партія. Ми за скасовування статей за проституцію та сутенерство, за виведення підпільного ринку з тіні. Ми навіть маємо свого спікера з питань декриміналізації секс-роботи. Яка з партії може подібним похизуватись? Можливо, лібертаріанці зі «Слуги народу»? Хотілось би дуже почути думку Яременка з приводу подібних речей? Ви ж також там в партії не проти діяльності, яка не шкодить іншим людям?

Насправді, непогане життя, виявляється, у народних депутатів. Оскільки турборежим закінчився, можна й тепер відпочити трішки. У нас же немає війни з Росією, там розведення не існує. І що, що Яременко член комітету з питань зовнішньої політики? Він й так все прекрасно знає. «Ми не наївні діти, ми знаємо who is mister Putin», – зазначив Яременко. І взагалі, немає жодних проблем та обстрілів, це все провокація.

До речі, про провокації. Сам Яременко каже, що він спеціально почав діалог із секс-працівницею, щоб спровокувати клятих журналістів. Вибачте, каже, але це був пранк. ТОП 10 пранків, які зайшли надто далеко ахахахахах. Третє місце після перемоги Зеленського та монобільшості «Слуги народу». Дійсно тупа відмазка. Наприклад, його колега зі «Слуги народу» Медяник взагалі не переймався. Нічого не пояснював, просто пройшов поліграф та й усе – чистий! Ми вимагаємо від Яременка пройти поліграф теж, щоб дізнатись справжню ціну за послуги секс-працівників! Сподіваємось, він/вона працює офіційно…

Набагато краще в Яременка виходить клеїти дурня та говорити про перемовини з Росією. Ніби все окей, українці. Ми знаємо, як домовлятись, вміємо вести діалог компромісу. Та ні, не знаєте, тому що з Росією діалог не можливий.

А щодо переписки, то ще раз – ми не проти. У цьому немає нічого злочинного (насправді для дівчини чи хлопця є). Але пан Яременко міг би потерпіти хоча б до кінця засідання комітету з питань зовнішньої політики. Секс та зовнішня політика речі, які не дуже між собою поєднуються.

Взято: Демократична Сокира