Антін Мухарський

ЯВКА З ПОВИННОЮ!
(Або як діти націоналіста Мухарського живуть за рахунок наркоторгівлі)

“Обшуки у націоналіста Мухарського пов’язані із збутом наркотиків!” – сьогодні статті з подібними назвами вийшли в десятках видань!!!
Для мене це не стало здивуванням н Тільки й подумалося: ‘шо опять…?)))
Адже не секрет, що для усіх російських, проросійських та бульварних видань в Україні моя скромна персона вже давно є об’єктом брехливих наклепів з моменту появи у житті країни й світу такого персонажа, як Орест Лютий, який ще у 2011 році ‘захопившись ультранаціоналістичними ідеями, сповідуючи велич арійської раси….’ ну а далі ви знаєте.
Саме ці ідеї вивели нас з Орестом на Майдан, а потім повели у АТО…
На той час я ще був ‘популярним телеведучим’, керівником успішного бізненсу та цілком заможною людиною: власником заміського будинку, двох великих квартир, офісу на Подолі…
Але через ідеологічні розбіжності в поглядах на майбутнє країни в родині почались проблеми, оскільки колишня дружина категорично не погоджувалася з моєю громадянською позицією.
Компромісом у нашому конфлікті мало стати підписання у 2013 році документу, згідно якому я залишав колишній дружині та дітям майно (заміський будинок, чотирьохкімнатну квартиру та два автомобілі), а ще добровільно брав на себе зобов’язання по утриманню дітей у розмірі 24300 грн, що на той момент складало 3000 (три тисячі доларів США).
З початком російсько-української війни концертно- видовищний бізнес занепав а телевізійниїй проект “Зелена лампа” закрився.
В травні 2014 року я офіціїйно звернувся до колишньої дружини з проханням переглянути умови Договору у зв’язку із зміною мого матеріального стану.
Відповіддю на мій запит став перший виконавчий лист із штучно створеною заборгованістю згідно інфляційного курсу долару (на той момент вже 12 грн за долар) і сумою аліментів не у 24300, а приблизно у 36000 грн. на місяць.
У червні 2014 року я звернувся до Оболонського суду з проханням роз’яснити цю правову позицію та встановити фіксовану суму моїх аліментних забов’язань як того вимагає чинне законодавство.
Судовий розгляд тривав ЧОТИРИ З ПОЛОВИНОЮ РОКИ!!!
У цей час я регулярно сплачував власним дітям необхідні кошти. Аби виконувати взяті на себе зобов’язання вимушений був продати офіс на Подолі, а згодом і два автомобілі.
В цей самий час “чорні нотаріуси” виписували виконавчі листи один за одним, за курсом 28 грн за долар, створюючі штучні борги, що сягали мільйонів гривень! До квартири моїх батьків (де я мав частку від приватизації 90х) так само о 6й ранку ломилася судові виконавці з метою “описати майно”.
Все це супроводжувалося божевільною травлею в російській та проросіїйській пресі: “Украінскій націоналіст Мухарський – злісниїй аліментник!!!”
Апофеозом цієї травлі стало залучення до неї колишнього міністра юстиції Павла Петренка та представника Президента у ВР Ірини Луценко, які зі слів моєї колишньої дружини долучилися до поширення цієї брехні та наклепів у ЗМІ.
Я неодноразово звертався і до пана Петренка і до пані Луценко з проханням припинити ширити недостовірну інформацію допоки суди не винесуть законний вирок.
Але усіляко лобіюючи проект “Чужих дітей не буває” високопосадовці обрали саме мене в якості “головного аліментника країни” що завдавало невідворотньої шкоди моїй честі, гідності, приводячи до непоновлюваних репутаційних втрат і це в той час як я НІКОЛИ не значився в жодних так званих “списках боржників”.
За для привернення уваги суспільства до грубого порушення найвищими високопосадовцями моїх громадянських прав, не в силах відстояти свою честь і гідність в українських судах, я вимушено вдався до єдиного мені доступного методу боротьби – художнього перформансу “Труси Мухарського на дверях Оболонського суду”.
І о диво!! З’ясувалося, що найкращий спосіб зрушити “мертву справу” з місця – це надати їй публічного розголосу!!


Гола дупа митця подіяла!! Упродовж наступного року всі суди завершилися, закріпивши за мною аліментні забов”язання у сумі 24300 (двадцять чотири тисячі триста грн.) та скасувавши усі штучно нараховані борги!
Відтоді я сплачую цю суму, здаючи у на законних підставах (договір оренди), єдину мою приватну нерухомісті в Україні кошти від чого (після сплати податків) перераховую колишній дружині в рахунок сплати аліментів на наших спільних дітей.
На даниїй момент – це єдині кошти, які я регулярно отримую і за рахунок яких живуть мої малолітні діти.
Але 13 грудня о 5.50 ранку, не надавши жодних документів і дозволів у моїй квартирїі було проведено обшук без пояснення причин. У 4х квартирантів було вилучено мобільні телефони та комп’ютерну техніку.
Через усі можливі засоби комунікаїції я намагався з’ясувати причину цього обшуку, влаштованого на тлі гучної справи “Про вбивство Павла Шеремета”
Минуло три доби! І от сьогодні зранку на офіційному сайті Нацподіції з’являється версія, буцім у моїй квартирі накрили притон наркокорговців!!
Усі вищезгадані проросійські або бульварні ЗМІ миттю розносять її у цілком бульварних формах на кшталт “Обшуки у Мухарського пов”язані з наркоторгівлею”
І вуаля… “Злістнийї аліментник” виявляється ще й знаним “Наркобароном”!!!
Дякую Нацполіції, що показали народу справжнє обличчя цього ‘с позволєнія сказать показушного патріота, націка-наркомана, что увльокшісь ультранаціоналістічєскімі ідєямі, ісповєдуя вєрховєнство арійской раси….і т.д.) –
Але для мільйонів читачів бульварної преси та російських лайноресурсів я вже “”НАРКОБАРОН”))
Розбиратися в подробицях справи і чекати на рішення судів ніхто не буде. Головне – “правильно” сформулювати суспільну думку.. і от людина вже ‘злодій’, ‘насильник’ “мародер” і “вбивця Шеремета”.
Але якщо пишите, то вже пишіть хоч правильно:
ДІТИ ЗЛІСНОГО НАЦІОНАЛІСТА-АЛІМЕНТНИКА ЖИВУТЬ НА ГРОШІ ВІД НАРКОТОРГІВЛІ!!!
В веселій країні, живемо, панове!!!
Країні суцільного КАВЕЕНУ!!)))