Andriy Kobolyev

Щодо «новин» цього дня.

Ну, як новин? З моменту призначення мене на посаду голови Нафтогазу я звик до регулярного процесу мого «знімання». Тому реагувати на подібні речі просто не бачу сенсу.

Особливо, коли знаходжусь у важливому відрядженні та обговорюю потенційне стратегічне партнерство з великими міжнародними гравцями нафтогазового ринку, які, на відміну на маловідомих переможців непрозорих конкурсів, проведених попереднім Міністром енергетики, хочуть співпрацювати саме з Нафтогазом. Бо наша команда довела свою здатність як бути надійним партнером, так і реалізовувати стратегічні ініціативи, дотримуючись принципів економічної доцільності та некорумпованості.

Тому працюємо далі: завершення анбандлінгу, проходження зими, старі та нові арбітражні процеси з Газпромом, застосування нового підходу до осовоєння покладів щільних колекторів (до 2019 року було декілька невдалих спроб), перехід від оцінки результатів видобутку за валом, до реальних комерційних обсягів, впровадження shared service centers та SAP, нові партнерства з лідерами ринку, запуск центру кібербезпеки, вихід на ринки ТКЕ, торгівлі нафтопродуктами та електроенергії, перехід на відносини «клієнт – надавач послуг» в питаннях буріння, ремонту та стимуляції свердловин тощо. І ще багато чого.

Слідкуйте за насправді цікавими новинами – їх завжди було багато, а буде ще більше. Як часто говорить один наш колега – «а нам своє робити».

ПС Я люблю своб роботу, хоч вона й вартувала мені багато, включно з втратою декількох друзів. І я вірю в успіх нашої команди, бо вона сильна і вже багато разів доводила свою здатність перемагати. В самих складних ситуаціях. І конкурсах. Навіть тих, на які нас не запрошували:)