Володимир Гевко

Друзі.
Попри те, що всередині кожного із нас зараз дуже складний настроєвий мікс із легкої паніки, страху невідомості, гіркоти фінансових втрат і це все приперчене солодкаво-млосним передапокаліптичним відчуттям – хочу сказати наступне.


Цінуйте час, у якому живете і будьте людьми. Це єдині два фактори, які закривають нас реальними щитами від коронавірусу.
У будь-який інший час, окрім нашого теперішнього, все що могла б зробити для людей офіційна влада – спалити їх трупи десь за фортечними мурами після всього. Якою б не була влада в Україні зараз (а нагадую, що 73% із вас її вибрали особисто і поклали на цю владу всю відповідальність і за охорону здоров’я у тому числі) – над заходами безпеки та із хворими або людьми із груп ризику працюють десятки тисяч людей. Координують ситуацію, організовують карантини. Навіть коли вам хочеться верещати, що “влада дурить, а хворих приховують”(с)
Поки ми боремось із гострим бажанням побігти в супермаркет і ще докупити гречки та туалетного паперу – зараз, конкретно зараз у світі працюють дуже багато людей над пошуком вакцини та способами локалізації епідемії. Просто виключно з поваги до тих людей – припиніть пиздіти про те, що в такі часи кожен за себе і виправдовувати свій жлобізм. Бо якщо зараз з лікарень встануть і підуть десятки тисяч медсестер та лікарів, з лабораторій – купа дослідників, з провайдерських компаній – інженери і програмісти, підуть додому люди з водоканалів, обленерго, з супермаркетів і з мереж мобільного зв’язку – тільки тоді ви відчуєте, що таке кожен за себе. І та гречка вам ніяк не допоможе.
Єдиний спосіб це все пережити і побороти – це бути людьми і відчувати свій зв’язок з іншими людьми. Розуміти, що я – частка великого соціуму і мої дії впливають на інших людей. Вести рішучу боротьбу всередині себе зі своїм особистим мудаком, допомагаючи своїй внутрішній людині.
p.s. а за маски по 17 гривень, я дуже сподіваюсь, що потім притягнуть до відповідальності увесь ланцюжок – від виробників і гуртовень і до роздрібних аптек, які так само підвищують свою націнку, користуючись ситуацією.