Тютнові фабрики Phillip Morris, Прилуцька тютбнова фабрика і всі інші з іноземними інвестиціями – на вихід. Згортають своє виробництво в Україні. Причина – новий закон, який прийняла Верховна Рада щодо обкладання виробництво додатковими податками.
5,000 робочих місць буде ліквідовано. А отже тисячі людей та іх сім‘ї залишаться на межі виживання. Про таке «подолання голоду» було в одному з указів президента?
48 млрд грн податків позбавиться Україна, у зв‘язку з відходом потужних тютюнових фабрик з іноземним капіталом.
От вам і ВВП по 40%, і інвестиції по 50 млрд. доларів.

А ще тисячі і тисячі закритих ФОПів: магазинів, торгових точок, перукарень, салонів краси, надавачів послуг різних видів тощо. Все це закриється і дуже скоро. А це ще десятки тисяч робочих місць. Десятки!!! Без перебільшень. А це мінусь мільйони доларів до державного бюджету.

А ще підвищення цін на опалення, про яке так соромився сказати вчора Гончарук: «я ще нічого не знаю», «це не лише від нас залежить», сором‘язливо сказав прем‘єр-міністр.

Тож, бізнеси які працювали в країні з два десятки років, люди які заробляли свою копійчину, споживачі які купували товари, будуть позбавлені всього. І нагороджені новими тарифами.

Наслідки двох виборів 2019 краіна буде відхаркувати ще довго.

Анатолій Смолій