На минулих вихідних ми були в сусідньому місті – Форт-Уерт, прогулялися по туристичному центру і заодно ознайомилися з особою, яка заробляє близько сотні доларів на годину, не знаючи при цьому ні слова по-англійськи і не маючи будь-якої спеціальної освіти.
Причому це не те, що можна подумати, все законно, чинно і благородно, хоча в процесі і є певні елементи рольових ігор і домінування.

Заінтригувала?))
Ось ця особа

Вона і її подруги, довгорогі корови породи: “Техаський лонгхорн” стоять вздовж паркану і втомлено терплять чергу туристів бажаючих сфотографуватися сидячи на них.

Задоволення займає пару хвилин і коштує 5 доларів.
Ось дівчина сідає на лонгхорна за допомогою ковбоя:

Зрозуміло, що корови посеред міста – це данина туризму, але все-таки, Форт-Уерт місце, де ще збереглися справжні ковбої і досі відчувається дух Дикого Заходу. (Особливо, цей дух відчувається при наближенні до стаєнь з безліччю коней).

Місто було засноване в 1849 році як військова застава, пізніше Форт-Уерт став головним центром перегонників худоби, через нього проходила дорога, по якій на північ гнали тисячі і мільйони корів.

І в його сучасному вигляді до сих пір яскраво виражено спадщина Дикого Заходу, включаючи традиційну архітектуру і дизайн. Це місто ковбоїв, де проходить найбільша в світі родео в приміщенні, де на вулицях можна зустріти стадо корів, а більшість аборигенів носить ковбойські капелюхи.

А іноді жителі не зупиняються на капелюхах і прикрашають свої машини рогами лонгхорнов. На вулицях таке побачиш рідко, але буває:

Роги та інші сувеніри можна придбати в одному з безлічі магазинчиків:


У Техасі часом не зрозуміло, чи то люди привертають своїм костюмом туристів, то це їх щоденний наряд:Ковбойський атрибутика продається в багатьох магазинах, як і недорогі сувеніри для туристів, так і дорогі речі дуже хорошої якості, зроблені на замовлення:

Зголоднівши, ми зайшли в ресторанчик і замовили по пів порції смажених свинячих реберець по 11 доларів на людину (це без податків і чайових).
Ось це в Техасі вважається половиною порції:

На додаток йде гарнір і салат або суп на вибір:


Коли нам принесли замовлення, то я спочатку розгубилася і уточнила чи точно це половина порції. Виявилося, що так, половина – просто в Техасі все велике))
Коли ми вийшли з ресторанчика вже стемніло:

Ковбойських шоу в цей день не було, але арена не пустувала, на ній проводилися відбіркові змагання з якогось виду чогось.

Сенс дійства був в тому, щоб за мінімальний час на коні об’їхати три бочки. В середньому у ковбоїв на це йшло близько 14-15 секунд, але боротьба йшла за соті і тисячні секунди. Щоб було зрозуміліше, виглядало це так:Ми зайшли в місцевий музей, експозиція вже була закрита, але нам це не завадило перейнятися місцевим духом, особливо мені сподобалися стіни прикрашені невеликими портретами візначних жителів.


Кількох годин для повноцінної екскурсії по Форт-Уерту зовсім недостатньо, потрібно буде повторити прогулянку.